Cariere

OPERATOR MAGAZIN ONLINE:

Candidatul ideal

Studii medii/superioare;
Experienta in acest domeniu
Bune abilitati de comunicare
Abilitatea si disponibilitatea de a lucra in echipa;
Autocontrol si stabilitate emotionala;
Experienta in utilizarea calculatorului si alte sisteme de operare;
Buna cunoastere a limbii romane, de preferat si engleza la nivel incepator/mediu
Atent la detalii, ambitios, autodidact
Orientare catre client si proces, bine organizat, orientat catre rezultat

Descrierea jobului

Descriere job si responsabilitati:

Operare sistem de administrare comenzi;
Receptie marfa calitativ si cantitativ
Pregatirea produselor pentru comenzile zilnice
Preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor, identificarea si solutionarea problemelor cu care se confrunta acestia (calitate, livrari, retururi)
Ofera telefonic si prin email asistenta si suport, in functie de solicitarile clientilor;
Asimilarea permanenta a cunostintelor referitoare la portofoliului de produse online;
Documentarea, categorisirea, ordonarea si introducerea produselor in baza de date, continand descrierea si fotografiile produsului;
Actualizarea si administrarea produselor introduse prin intermediul interfetei de administrare a magazinului online.
Emiterea documentelor necesare expedierii coletelor, ambalare si expediere comenzi

Beneficii :

SALARIU FIX +BONURI DE MASA+BONUS

Asteptam de venit echipa noastra!

Pami.ro